KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 6856488
nr 685 6488
Träsnitt
Japan, 1800-tal, 35x23
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 mars 2011
kl 18:36:47
650 kr
750 kr
850 kr
1.000 kr